Лыжный район Dylewska Góra

Информация

Cytat ze strony Mazury Info

"Wzgórza Dylewskie, znajdujące się w okolicach Ostródy, stanowią unikalny na Mazurach Zachodnich obszar. Krajobraz bardziej przypomina Beskid Niski niż krainę tysiąca jezior. To tutaj , niedaleko miejscowości Wysoka Wieś znajduje się Dylewska Góra (312 m n.p.m) - najwyższe wzniesienie Warmii i Mazur, gdzie pokrywa śnieżna utrzymuje się najdłużej. Na szczycie...

Читать далее
Информация

Cytat ze strony Mazury Info

"Wzgórza Dylewskie, znajdujące się w okolicach Ostródy, stanowią unikalny na Mazurach Zachodnich obszar. Krajobraz bardziej przypomina Beskid Niski niż krainę tysiąca jezior. To tutaj , niedaleko miejscowości Wysoka Wieś znajduje się Dylewska Góra (312 m n.p.m) - najwyższe wzniesienie Warmii i Mazur, gdzie pokrywa śnieżna utrzymuje się najdłużej. Na szczycie znajduje się przekaźnikowa stacja telewizyjna oraz 37-metrowa wieża obserwacyjna, z której rozciąga się rozległy widok na tereny leżące w promieniu ponad czterdziestu kilometrów. "

Źródło :"Strona WWW Mazury Info" (dylewska-gora.mazury.info.pl/dylewska...)

Соседние горнолыжные районы

Розыгрыш
Produkt-Paket für die ganze Familie
Primavera XXL-Gewinnspiel
Лыжи, снег и погода

Лыжи, снег и погода

Лыжи, снег и погода
Обширная информация обо всех горнолыжных курортах Европы. Карты трасс, глубина снежного покрова, веб-камеры и многое другое гарантируют максимальное удовольствие от катания на склонах.
Лыжи, снег и погода

Информационный бюллетень

Наша рассылка информирует Вас о привлекательных предложениях по отдыху, мероприятиях, конкурсах и многом другом.
Подписаться на рассылку
Благодарим Вас за регистрацию

Ваш адрес электронной почты был добавлен в список рассылки.

Самые популярные горнолыжные курорты