Зона катания Piękna Góra - Gołdap

Логотип Piękna Góra - Gołdap
Логотип Piękna Góra - Gołdap
Текущая информацияСегодня, 06:16
Сегодня, 06:16
Дата
-
Гора
-
Долина
Открытые подъемники

Подъемники

2
1
0
0
0

Рабочее время Зима

Сезон
-
Операция
09:00 - 21:00

Лыжни

Начинающий
1
легкий
1,4 km (4)
средний
0,4 km (1)
тяжелый
нет данн.
весь
2 km

Лыжный район

Na oświetlonych, sztucznie naśnieżanych, ratrakowanych stokach panują idealne warunki do uprawiania narciarstwa alpejskiego i snowboardu. Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z nartami organizujemy szkółkę pod okiem doświadczonego instruktora. Do dyspozycji gości: trasa łatwa i trudna. Dla naszych najmłodszych amatorów jazdy na nartach zostaną ustawione, u stóp góry, dwa krótkie wyciągi tzw. wyrwi rączki.

Wypożyczalnia sprzętu oraz zaplecze gastronomiczne zapewnią doskonały, aktywny wypoczynek. W obiekcie restauracyjnym, u stóp góry, można zrelaksować się napojem w barze, ogrzać się przy kominku i zjeść ciepły posiłek. Warto także skusić się na gorącą potrawę, serwowaną w ogrzewanym namiocie, na szczycie Pięknej Góry. Soczysty befsztyk popijany grzanym piwem smakuje wtedy najlepiej, szczególnie jedzony w zimowej scenerii na wysokości 272 m n.p.m.

Każdy, kto chce odpocząć od narciarstwa może oddać się innym zajęciom. Usmażyć kiełbaskę przy ognisku na Pięknej Górze i podziwiać doskonały widok w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Pejzaż jest tak samo zachwycający za dnia jak i wieczorem w blasku świateł.

Góra jest wręcz stworzona do pieszych wędrówek, jazdy na sankach czy nartach. Jednym słowem to najlepsze miejsce na zimowe wakacje.

Źródło : "Strona WWW Mazury Info " (mazury.info.pl/atrakcje/goldap-wyciag...)

Оценка 4,3
Моя оценка:
Letzte Bewertungen
Розыгрыш
zwei Shokz-Kopfhörer
Gewinnspiel Shokz Open-Ear Kopfhörer