BERGFEX: Лыжный район Wysoki Wierch - Лыжный отпуск Wysoki Wierch

Лыжные районы Lesser Poland

Лыжный район Wysoki Wierch

1.000 - 1.060m
Карта
Karte ausblenden
Aktuelle InformationenСегодня, 15:34
Сегодня, 15:34
Дата
-
Гора
-
Долина
Открытые подъемники

Подъемники Wysoki Wierch

4
0
0
0
0

Рабочее время Зима

Сезон
-
Betrieb
09:00 - 21:00

Лыжни Wysoki Wierch

sehr leicht
0,5 km (1)
легкий
1,5 km (3)
средний
нет данн.
тяжелый
нет данн.
весь
нет данн.

Лыжный район Wysoki Wierch

Wyciągi orczykowe o długości od 500m do 600m i różnicy poziomów 60 m. Nadają się do jazdy dla osób zarówno początkujących jak i średnio zaawansowanych co umożliwia jazdy rodzinne. Stoki oświetlone więc można jeździć wieczorami co umożliwia ominięcie kolejek jakie się zdażają w dzień. Przepustowośc wyciągów 600 osób na godzinę. Trasy zjazdowe przygotowywane ratrakiem. Przy wyciągach znajduje się parking na około 40 samochodów osobowych.

Bukowina Tatrzańska od wielu lat znana jest jako wspaniałe letnisko i jeszcze lepsze miejsce na spędzenie zimowego urlopu. Niewątpliwą atrakcją miejscowości jest roztaczająca się z jej górnych części piękna panorama Tatr Wysokich i Bielskich, w której na pierwszy plan wybija się potężny masyw Lodowego (2628 m), dalej na wschód widać sylwetkę Hawrania (2154 m) z ciemną ścianą Murania (1882 m) na jego tle, Tatry Zachodnie ujęte w dużym perspektywicznym skrócie oraz, ku północy, Podhale, Spisz i cały – niepozorny z tej odległości – łańcuch Gorców.

Śnieg leży od początku grudnia do końca marca, choć zdarzają się zimy, gdy nawet do końcowych dni kwietnia. Średnia temperatura stycznia wynosi -5°C, a lutego -4°C. Jedna trzecia dni w roku w Bukowinie jest bezwietrzna, a najpogodniejsze miesiące to luty i marzec – nie może dziwić fakt, że Bukowina Tatrzańska cieszy się aż tak dużym powodzeniem. Poza tym czekają na nich doskonale przygotowane, oświetlone, a – w razie braku śniegu – sztucznie naśnieżane trasy.

We wsi w dalszym ciągu żywe są tradycje folkloru góralskiego, prezentowanego na licznych – zarówno letnich, jak i zimowych – imprezach.

Źródło : Strona domowa ośrodka narciarskiego www.wysoki-wierch.pl/index.php/pl/o-nas

Контакт Лыжный район Wysoki Wierch

Оценка 2,5
Meine Bewertung:
Unterkünfte finden Wysoki Wierch

Keine Einträge gefunden.

Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.

Lokale Suchergebnisse (Entfernung <= 25km)

Weitere Suchergebnisse (Entfernung > 25km)

Все %count% Результаты поиска

%name% %region%
%type% %elevation%