Зона катания Beskidek

Логотип Beskidek
Логотип Beskidek
Текущая информацияСегодня, 01:01
Сегодня, 01:01
Дата
-
Гора
-
Долина
Открытые подъемники

Подъемники

1
0
0
0
0

Рабочее время Зима

Сезон
-
Операция
-

Лыжни

Начинающий
нет данн.
легкий
нет данн.
средний
0,8 km (1)
тяжелый
0,8 km (1)
весь
1,6 km

Новшества

Stok główny (czarna trasa) jest tymczasowo niedostepny. Czynny jest stok dla początkujących.


Лыжный район

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Beskidek” położony jest w centrum Szczyrku, u podnóża góry Beskidek.Do Państwa dyspozycji oddajemy 19 dwu-, trzy i czteroosobowych pokoi oraz bezpłatny, niestrzeżony parking. Większość z pokoi posiada tarasy widokowe. W budynku dostępny jest bezprzewodowy Internet i bilard. W ośrodku znajduje się także jadalnia, sala konferencyjna oraz bar. Dzięki temu możliwa jest organizacja konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych. Nasza kuchnia oferuje Państwu smaczne, domowe posiłki w miłej i rodzinnej atmosferze.

Zimą zapraszamy także na nowo otwarty stok narciarski BESKIDEK. Idealny dla początkujących narciarzy i snowboardzistów. 80 m wyciąg talerzykowy , naśnieżany i oświetlony stok, a także wypożyczalnia sprzętu i szkółka narciarska przy samym Ośrodka to niezwykle wygodne rozwiązanie dla naszych gości.

Na terenie OSW „Beskidek” znajduje się drewniana chata góralska z paleniskiem, gdzie organizowane są spotkania integracyjne, biesiady góralskie oraz kolacje regionalne, a wszystko to okraszone tradycyjną muzyką góralską. Nasz ośrodek przystosowany jest również do organizowania „zielonych” i „białych” szkół, a bliska odległość szlaków turystycznych i wyciągów pozwala na aktywny wypoczynek.

Piękne widoki i urokliwe zakątki Szczyrku zachwycają przybywających gości i pozwalają na pełne odprężenie. Bogactwo oferowanych atrakcji, miła obsługa i zaplecze konferencyjne zapewnią Państwu zarówno wspaniały wypoczynek w rodzinnym gronie jak i udane spotkania biznesowe.

Oferujemy Państwu wspaniałe warunki do wypoczynku przez cały rok.

Źródło : "Strona WWW Beskidek" (www.beskidek.com.pl/index.php?option=...)

Оценка
Моя оценка:
Letzte Bewertungen
Розыгрыш
2 Ü für 2 PAX oder Skipässe
Gewinnspiel Samnaun